Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Referent zákaznického servisu

referenční číslo: 11534 | aktuálnost: 16. 11. 2016

Máte dokončené středoškolské vzdělání a hledáte své první zaměstnání, kde zároveň najdete sami sebe? Mluvíte německy i anglicky a chcete práci, kde budete moci využít svou jazykovou vybavenost? Jste samostatná, odpovědná osoba, která se nebojí jít za svým? Pak jste vhodným kandidátem
Neváhejte a zašlete nám svůj životopis na níže uvedený kontakt Nabízíme Vám vhodnou pracovní nabídku na pozici:

REFERENT ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Náplň práce

  • komunikace a jednání se zákazníky
  • zpracovávání prodejních zakázek
  • komunikace napříč celým závodem
  • sledování průběhu celé zakázky

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • němčinu na středně pokročilé úrovni, angličtinu na mírně pokročilé úrovni
  • znalost práce na PC
  • velmi dobré organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:

  • velmi zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • jazykové kurzy, příspěvek na pojištění
  • přátelské a moderní pracovní prostředí
  • možnost profesního i osobního rozvoje
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Mzda: 21 000 - 24 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha