Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MORAVIA PROPAG, s.r.o.

Mechanici a opraváři mechanických částí energetických zařízení a elektropřístrojů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11278150716 | aktuálnost: 22. 10. 2016

Pro Servisní středisko v Blučině (okr. Brno-venkov), které se zabývá servisem chladírenského zařízení (lednice, nápojové automaty, post-mix) pro Coca-Colu a další zákazníky, hledáme Technika - mechanika.

Technik mechanik - bez vyhlášky 50/78 Sb. (Blučina)

Náplň práce:
mechanické opravy lednic z občerstvení, bister, obchodů a restaurací
lepení tapet, parciální lakování, kytování, broušení, výměna součástek a další drobné opravy

Od vhodného kandidáta očekáváme:
manuální zručnost, šikovnost (uvítáme zkušenost s více řemesly)
odpovědnost, přesnost a poctivý přístup k práci
praxe se servisní či opravárenskou činností výhodou

Co Vám můžeme nabídnout?
dlouhodobou spolupráci
stabilní platové ohodnocení a bonusový systém, kterým lze mzdu navíc výrazně ovlivnit
zázemí zavedené společnosti se silným postavením na trhu a 20letou historií
dovolená navíc a sick-days
flexibilní začátek a konec pracovní doby
jazykové kurzy
příspěvek na sport, kulturu či volný čas
příspěvek na životní či penzijní připojištění
a další balíček zaměstnaneckých benefitů

Nástup co nejdříve.
Pracoviště: Blučina (18 km JIŽNĚ od Brna)

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MORAVIA PROPAG, s.r.o., Jana Zichová, jzichova@moraviapropag.cz, +420 541 421 833