Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

LCN GROUP s.r.o.

Odborní asistenti v administrativě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11569090770 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Místo výkonu práce: Stodolní 21, Ostrava 70200

Kontakt na email: kariera@lcngroup.cz

Náplň práce : reporting, tvorba obchodních plánů, řešení požadavků zákazníka, e-mailová a telefonní komunikace se zákazníkem, práce se CRM, práce s DTB, plánování schůzek

Požadavky : výborné komunikační dovednosti, znalost práce s pc, výborné organizační schopnosti, spolehlivost a schopnost samostatné práce, aktivní přístup

Benefity: bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na vzdělání, možnost studijního volna

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

Mzda: 15 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

LCN GROUP s.r.o., Lucie Sokolová, kariera@lcngroup.cz