Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EUROPEAN TRADING COMPANY import-export spol. s r.o.(zkrácený název společnosti: ETCIMEX spol. s r.o.)

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9627760706 | aktuálnost: 31. 8. 2016

SKLADOVÝ/-Á DĚLNÍK/-ICE - TŘÍDĚNÍ TEXTILU DLE KVALITY A MATERIÁLU
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned, jedná o práci v jednosměnném provozu, na základě domluvy je možné pracovní dobu flexibilně přizpůsobit (např. z důvodu ranního odvodu dětí do škol a školek), měsíční prémie dle odvedených výkonů
- Náplň práce: třídění textilu dle kvality a materiálu
- Požadujeme: min. základní vzdělání; spolehlivost, pečlivost; vyučení a praxe v textilním oboru výhodou; bez zdravotních omezení týkajících se zátěže zad, potíží s křečovými žílami nebo alergiemi na prach; smysl pro aktuální módní trendy a cit pro módu výhodou; schopnost rozeznat druhy a kvalitu materiálu textilu výhodou
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě Vašeho zájmu se prosím dostavte k výběrovému řízení v jednom z následujících termínů: 5.9.,7.9.,12.9.,14.9.,19.9.,21.9.,26.9.2016 v 9:30hod. Na jednotlivé termíny není potřeba se předem hlásit.
- Výběrové řízení bude probíhat na adrese naší provozovny Bří. Štefanů 982/69b, 500 03 Hradec Králové (v 1. patře, kancelář č. 4)
- S sebou si vezměte vytištěný stručný životopis
- PROSÍME, DOSTAVTE SE POUZE V UVEDENÝCH TERMÍNECH!

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 10 000 - 18 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha