Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Mistr pro automotive

referenční číslo: 7788 | aktuálnost: 1. 12. 2016

Máte praxi z výrobní automotive společnosti a dokážete vést tým pracovníků k těm nejlepším výsledkům? Láká vás podílet se na zabezpečení produktivity a optimalizaci výroby? a hlavně - hledáte pozici pouze na jednosměnný provz?

Jedna z významných zahraničních automotive společností v blízkosti Olomouce hledá aktivního kandidáta, který se nebojí realizace změn, na pozici:

MISTR pro AUTOMOTIVE (+/- 30.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za specifickou výrobu a její kvalitu
  • Vedení týmu zaměstnanců, jejich hodnocení a motivace
  • Zabezpečení stanovené produktivity
  • Sestavování plánu, personální zabezpečení výroby
  • Odpovědnost za dodržování bezpečnosti práce

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Praxi na podobné pozici v automotive společnosti min. 1 rok
  • Schopnost řešit problémy a rychle se rozhodovat
  • Dobré organizační schopnosti
  • Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

  • Zázemí dynamické moderní společnosti
  • Práce pouze na ranní směnu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Individuální systém firemních benefitů
  • Zajímavou práci s možností profesního růstu
  • Odborná školení
  • Místo výkonu práce: Prostějovsko

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha