Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Provozní zámečníci, údržbáři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10961460751 | aktuálnost: 10. 8. 2016

Pracoviště: traťový okrsek Tršnice. Jedná se o pozici pracovník/ce údržby a oprav tratí, po zácviku mistr/ová tratí. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Směnnost: jednosměnný provoz (37,5 hod pracovní týden). Pracovní doba: 06,00 - 14,00 hod, po dohobě možno pracovní dobu posunout. Požadujeme: Praxe v oboru, vhodné i pro absolventy středních škol a VOŠ. Odpovědnost, flexibilita, schopnost vést tým cca 10 zaměstnanců při zajišťování provozuschopnosti železniční tratě Dasnice - Cheb a Tršnice - Luby u Chebu, uživatelská znalost prostředí Word, excel, M Outlook apod. ŘP skupiny B, fyzické předpoklady, zdravotní způsobilost. Zaměstnanecké výhody: Jízdní výhody, podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 1 roce). POUZE Kontakt: Zaslat e-mailem životopis, vybraní uchazeči budou pozváni na osobní jednání.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 17 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail