Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

MD logistika, a.s.

Řidiči tahačů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11525360745 | aktuálnost: 2. 11. 2016

Místo výkonu práce celá ČR
První kontakt: telefonicky od 8:00 - 16:00 hod., nebo e-mailem.
Požadujeme:
" řidičské oprávnění skupiny "C" nebo "C+E"
" pro skupinu "E" minimální praxi
" bezúhonnost
" časovou flexibilitu
Náplň práce:
" rozvozy chlazeného, mraženého a suchého zboží
" předání zboží u zákazníka
" práce v režimech 6+3, 5+2 nebo střídání každý den (dle místa bydliště)
" možnosti práce nejen z Dašic, ale také Horních Počernic a Olomouce
" možnost mezinárodní dopravy
Zaměstnanecké výhody8): Nabízíme:
" zajímavé a legální finanční ohodnocení
" udržovaný vozový park (MB/Schmitz) a komunikativní dispečink
" pracovní smlouva na dobu neurčitou
" náborový příspěvek 10 000 Kč po zkušební době
" firemní benefity

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 32 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

MD logistika, a.s., Veronika Holcová, veronika.holcova@mdlogistika.cz, +420 725 900 622