Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Personal Consult s.r.o.

Plánovač výroby - logistik (P3902)

referenční číslo: 3F84E6B7 | aktuálnost: 1. 11. 2016

Podle požadavků zákazníka plánování výrobních kapacit. Komunikace s dalšími odděleními, práce s interním informačním systémem - zadávání dat a jejich zpracovávání.

Požadujeme:

M/ Ž, SŠ/ VOŠ/ VŠ vzdělání nejlépe ekonomického zaměření nebo technického směru, aktivní znalost AJ slovem i písmem (jednání se zahraničím na denní bázi), dobré kombinační schopnosti, analytické myšlení, povědomí o fungování procesů ve výrobě, skladech a logistice, pečlivost, důslednost, MS Excel na dobré úrovni, uživatelsky PC, ŘP B

Nabízíme:

plat cca 25 tisíc, přátelský menší kolektiv, využití jazyků, nástup možný ihned.
HPP na dobu neurčitou

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Pardubice blízké okolí

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Výroba, průmysl

Specializace: logistik, referent logistiky, plánovač výroby, technik přípravy výroby, inženýr logistiky, ředitel/manažer logistiky

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail