Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SUPTel - DISK s.r.o.

Technici v oblasti telekomunikací a radiokomunikací

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10960510733 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Co Vás čeká:
- montážní a servisní práce na rádiových a laserových spojích (výškové práce).
- montážní a servisní práce na datových sítích LAN/WAN (kabeláže, vybavení
serveroven).
- odborná práce na optických, bezdrátových a kabelážních systémech pro
telco sítě.
- servisní výjezdy po ČR (přednostně Morava).
- odborné práce na napájecích rozvodech NN.
- práce ve výškách (zaškolíme).

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- elektro vzdělání - SŠ, SOU (obor telekomunikace a elektronika).
- znalost datových sítí a protokolů, zejména ethernet.
- vyhl. 50/78 Sb., § 5 (popř. zaškolíme).
- ŘP sk. B (ochota cestovat).
- časová flexibilita (servisní výjezdy i mimo pracovní dobu, popř. práce v
noci).
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost.

Výhodou bude, pokud budete umět:
- zkušenost s prací ve výškách.
- orientace v projektové dokumentaci.

Co vám můžeme nabídnout:
- zázemí zavedené společnosti.
- práce se špičkovou telekomunikační technologií pro přední telekomunikační operátory.
- různorodá práce v terénu.
- pracovní poměr na dobu neurčitou (po 1 roce zapracování).
- odpovídající mzdové ohodnocení vč. pohyblivých složek (pohotovost, přesčasy).
- postup v rámci firmy na pozice senior technik nebo projektant telekomunikačních sítí.

Benefity: mobilní telefon, notebook, stravenky/příspěvek na stravování.

Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedenou emailovou adresu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Telekomunikace

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha