Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SIKO CB, a.s.

Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11139180756 | aktuálnost: 8. 10. 2016

Společnost SIKO hledá pro pobočku v Plzni vhodné kandidáty / kandidátky na pozici ODBORNÝ PRODEJCE KOUPELEN.
POŽADUJEME
- SŠ vzdělání (stavební nebo obchodní zaměření výhodou)
- pozitivní přístup k obchodu, praxe v oboru je vítaná
- orientaci na zákazníka, ochotu, vstřícnost a příjemné vystupování
- ochotu učit se novým věcem a neustále si prohlubovat znalosti v oboru
- zájem o oblast vybavení koupelen, obklady, dlažby
- znalost práce na PC
- spolehlivost a časovou flexibilitu
PRACOVNÍ NÁPLŇ
- aktivní práce se zákazníky - zpracování cenové nabídky, objednání zboží, prodej zboží, odborné poradenství, řešení reklamací apod.
- práce s pokladní hotovostí
- práce na vzorkovně spojená s vystavením zboží - tvorba cenovek, vystavování katalogů apod.
- práce s firemním programem
NABÍZÍME
- zajímavou práci v silné a stabilní společnosti
- úvodní zaškolení a navazující pravidelné školení sortimentu a zákaznického servisu
- motivující platové ohodnocení závislé na dosažených výsledcích
- práci v moderním pracovním prostředí
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Plzeň, Studentská 52
TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dohodou
NÁSTUPNÍ MZDA: 20.000,-Kč
V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu matenova@sikocb.cz.

Do průvodní ho dopisu prosíme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000 Sb.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha