Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INEKON GROUP, a.s.

Strojní inženýři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11153000734 | aktuálnost: 23. 7. 2016

Místo výkonu práce: U průhonu č.p. 773/12, Praha 7, nebo Martinovská 42, Ostrava.
e-mail: johnova@inekon.cz

Požadujeme:
- praxi na obdobné pozici, orientaci ve strojírenské výkresové dokumentaci
- znalost konstrukčních softwarů AutoCAD, Pro Engineer, Inventor, export ve formátu stp
- min. pasivní znalost AJ - tj. porozumění anglickému technickému textu (NJ výhodou)
- ovládání práce na počítači, software Microsof Office - především Excel, Word

Náplň práce:
- vypracování technologických postupů, případně operací a technologických návodek nebo speciálních technologických podkladů
- určování potřebných přípravků a speciálního nářadí pro zajištění výroby
- kontrola, schvalování a změny strojírenské dokumentace během etapy výroby
- kontrola a dohled při výrobě a montáži

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 27 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha