Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní asistentka – správa objednávek, logistika, s NJ

referenční číslo: S025/120916 | aktuálnost: 02.05.2017

Stimul - personální poradenství

Náplň práce

Pro zahraniční obchodní firmu, která se pohybuje v prodeji spotřebních materiálů pro segment B2B, pro komunikační a organizační podporu dodávek do výrobních provozů, hledáme kolegyni, kolegu pro pozici:
OBCHODNÍ ASISTENTKA – správa objednávek, logistika, s NJ
Hlavní náplní Vaší práce bude podpora obchodníků v komunikaci se zákazníkem o objednávkách, s oddělením rozvozu zboží a materiálu, se základnou v Německu.
Úkolem bude:
- zpracování objednávek v systému objednávek
- dopracování vstupních podkladů pro smlouvy, objednávky sortimentu
- práce s evidencí CRM, s novými či stávajícími zákazníky
- řešení reklamcí, informace klientům

Požadujeme

Požadavky:
- SŠ vzdělání
- zkušenost v administrativní pozici, podpoře obchodu apod.
- zkušenost s obchodní administrativou výhodou
- schopnost podpory zákazníků
- PC znalost – uživatelsky
- znalost německého jazyka

Nabízíme

Nabízíme práci pro zavedenou firmu, evropského dodavatele technického sortimentu s vybudovaným trhem. Stabilita, rozvojové vzdělávání. Přátelský tým. Moderní pracoviště, kvalitní zázemí.

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita