Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

DGS Druckguss Systeme s.r.o.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10405650751 | aktuálnost: 30. 9. 2016

NÁPLŇ PRÁCE:
- Tvorba technologické dokumentace
- Návrh uspořádání pracoviště
- Stanovení parametrů a nastavení strojů
- Návrh a zadávání přípravků
- Programování zařízení v rámci licí buňky
- Vzorkování
- Spolupráce s výrobou a údržbou při řešení problémů
- Podílení se na analýze příčin vzniku zmetků a návrhu nápravných opatření.
- Účast na služebních cestách a školeních mimo firmu.
Požadavky:
- ÚSO - strojní
- praxe ve výrobě nebo technologii
- řidičský průkaz sk. B
- MS Office podmínkou
- CAD (SolidWorks) výhodou
- znalost čtení výkresů podmínkou
- zodpovědnost, spolehlivost
Nástupní hrubá mzda 28 000,- Kč, hrubá mzda po zaučení 31 000,- Kč, klouzavá pracovní doba.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 28 000 - 31 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

DGS Druckguss Systeme s.r.o., Mgr. Adéla Blažková, personalistika@dgs-druckguss.com, +420 482 429 747