Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

ManpowerGroup s.r.o.

Tiskaři

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11145190779 | aktuálnost: 22. 7. 2016

Místo výkonu práce: Olomouc
Kontakt: eva.bordovska@manpower.cz - zaslat CV.

Pro společnost patřící k největším výrobcům obalů na světě hledáme specialisty na pozici Tiskaře.

POPIS POZICE
seřizování a obsluha tiskového ofsetového stroje
odpovědnost za výrobní proces
koordinace a dohled nad operátory stroje
čištění, ošetřování strojů a zařízení, zajištění jednoduchých oprav, podílení se na údržbě

PROFIL KANDIDÁTA
dosažené vzdělání SŠ - Tiskař na polygrafických strojích
spolehlivost
ochotu učit se novým věcem
osobní odpovědnost
pracovitost
samostatnost
smysl pro týmovou práci

NABÍZÍME
HPP
nepřetržitý provoz
místo výkonu zaměstnání - Olomouc
odpovídající finanční ohodnocení
dobrou dopravní dostupnost
závodní stravování s částečně dotovanými obědy
5 týdnů dovolené
balíček zaměstnaneckých výhod
nástup možný ihned

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Média, polygrafie

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha