Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

FAST ČR, a.s.

Prodavači v prodejnách

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10847510777 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Náplň práce: aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně; nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům; provozní činnosti na prodejně; zodpovědnost za osobní výsledky.

Požadavky: zkušenosti z maloobchodního prodeje, v oboru elektro výhodou; základní znalost práce na PC; příjemné vystupování a prozákaznický přístup; výborné komunikační a prodejní dovednosti; pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému; výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost.

Zaměstnavatel nabízí: náročnou a motivující práci se zázemím úspěšné české nadnárodní společnosti (více na www.planeo.cz a www.fastcr.cz ); propracovaný systém vzdělávání; reálnou možnost kariérního a profesního růstu; možnost výdělku dle vlastních schopností; zaměstnanecké slevy.

Nástup možný IHNED. Směnnost: turnusové služby - krátký/dlouhý týden (do 20:00 hod., včetně víkendů).

Pokud máte o tuto pozici zájem, zašlete svůj životopis e-mailem na adresu martin.volf@fastcr.cz do předmětu uveďte "PRODEJCE NÁCHOD".

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail