Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDUS, spol. s r.o.

Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10596530746 | aktuálnost: 19. 7. 2016

Místo výkonu práce : INDUS, spol. s r.o., Penny Náchod, Pražská č.p. 373, 547 01 Náchod 1
Nechodit na adresu fyzického pracoviště ani na adresu sídla společnosti. Nejprve kontakt s odpovědným pracovníkem společnosti, paní Hanou Kábrtovou, tel. 725870345, hana.kabrtova@indus-czech.cz.

Na ostrahu marketu v lokalitě Náchod přijmeme Detektivy.

Náplň práce:
- pochůzky po prodejním místě
- jednoduchá administrativa
- drobné inventurní práce
- ostraha ztrátového zboží

Požadujeme:
- čistý trestní rejstřík
- dobrou fyzickou kondici
- samostatnost a spolehlivost

Nabízíme:
- dlouhodobé uplatnění na HPP i DPP
- dobré finanční ohodnocení
- bonusy za záchyty
- rozmanitou práci
- zaškolení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 15 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha