Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ondřej Pávek

Specialisté pro styk s veřejností

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10551620716 | aktuálnost: 27. 10. 2016

Příjmeme manažera pro vedení obchodního týmu v rámci pobočky v Beroun a okolí.. Zájemci, zasílejte 1) ŽIVOTOPIS a 2) MOTIVAČNÍ DOPIS (do kterého napište, proč se chcete ucházet o práci v naší společnosti, čím nám můžete být přínosem) na e-mail prace.melnik@email.cz

Základní požadavky:
- min. úplné středoškolské vzdělání
- praxe ve vedení lidí výhodou
- čistý VRT
Nabízíme: - manažerské vzdělávání
- výdělek 40.000,- Kč
- možnost ovlivnění výdělku vlastním přístupem
- podíl na zisku firmy v ČR
- doživotní renta za odvedenou práci
Pracovní náplň:- první dva měsíce zaučení se do oblastí naší práce - kontakt s klienty
- od třetího měsíce rozšiřování a vedení obchodní skupiny
Hledáme člověka, na kterého budume mít vysoké nároky. Jednak na kvalitu odváděné práce a jednak na pracovní vytížení. Přijmeme k sobě i člověka bez předchozích zkušeností s vedením lidí. Pro nás je podstatné, jestli chcete dělat práci, která má smysl a budoucnost. Hledáme spolupracovníka na dlouhodobou spolupráci. Hledáme někoho, kdo umí více dělat, než mluvit.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Přeposlat inzerát na e-mail

Ondřej Pávek, Ondřej Pávek, prace.slany@email.cz