Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

HR specialista s anglickým jazykem

referenční číslo: 12775 | aktuálnost: 13. 10. 2016

Baví Vás personalistika a práce s lidmi?
Nejsou Vám cizí procesy náborů?
Domluvíte se anglicky a nedělá Vám problém komunikovat?
Jste ochotni nastoupit jako záskok za mateřskou dovolenou?

Napište

Mezinárodní společnost, sídlící v Libereckém kraji, hledá do svých řad novou posilu na pozici:
HR SPECIALISTA s ANGLICKÝM JAZYKEM

Náplň práce

  • Zodpovědnost za personální politiku společnosti
  • Agenda spojená se zákoníkem práce
  • Komunikace s personálními agenturami
  • Spolupráce na náborech pro jednotlivá oddělení společnosti

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny – podmínkou
  • Praxi na podobné pozici
  • Znalost ERP programu SAP nebo ESCON
  • Ochotu nastoupit IHNED

Nabízíme:

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti
  • Měsíční prémie dle plnění stanovených ukazatelů
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracovní poměr na 2 roky – zástup za mateřskou dovolenou
  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Personalistika, HR

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha