Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PEN - COM s.r.o.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11465210754 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Místo výkonu práce (adresa): Porážkova 42, Ostrava, PSČ 702 00
Kontakt: kariera@pen-com.cz

Láká vás práce v zahraničí? Chcete pracovat v Německu a mít navíc ke mzdě diety vypláceny v Eurech?

Společnost PEN-COM s.r.o. se zabývá stavebními a montážními technologiemi, především výstavbou a údržbou telekomunikačních zařízení pro mobilní operátory v rámci zemí EU. V současné době rozšiřujeme pracovní tým o Skladníka pro oblast místa výkonu práce v Německu.

Požadavky:
- SOU min. Výuční list - praxe ve skladu - komunikativní znalost AJ/NJ - řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) - uživatelská znalost práce na PC (Excel) - dobrý zdravotní stav a fyzická zdatnost - samostatnost, pečlivost, zodpovědnost - ochotu pracovat v zahraničí (pravidelné turnusové pracovní cesty do Německa) - trestní bezúhonnost

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr - pracovní smlouva na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení v případě osvědčení se - nástup nejdříve od 1.11.2016 - diety vypláceny v Eurech (45E/den) - odměny ke mzdě - příspěvek na stravování - mobilní telefon - notebook - ubytování, služební vozidlo a cestovní náklady zajišťuje a hradí v plné výši zaměstnavatel - místo výkonu práce Německo (turnusové pracovní cesty v Německu) - po nástupu kompletní zaučení

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 80 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail