Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Datový specialista (AJ/NJ)

referenční číslo: 12358 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Domluvíte se německy i anglicky a máte zkušenosti či zájem o obor financí? Baví Vás práce s Excelem a kontingenční tabulky či složitější úkoly jsou pro Vás výzvou?

Zašlete nám svůj životopis v anglickém jazyce ještě dnes

Náplň práce

  • Podíl na přesunu reportingových/controllingových aktivit
  • Práce s daty a interním ERP systémem
  • Komunikace a podpora klientů
  • Reporting a základní controllingové aktivity

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Středně pokročilá znalost AJ a NJ
  • Pokročilá znalost MS Excel a PowerPoint
  • Zkušenost z finančního/účetního sektoru
  • Analytické myšlení a prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Systém kafeterie
  • Flexibilní pracovní doba
  • Dny volna navíc
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Vzdělávací kurzy atp.
  • Lokalita: Praha

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha