Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Obchodní reprezentant

referenční číslo: 3E733D21 | aktuálnost: 21. 10. 2016

Obchodní reprezentant (region Praha a okolí)

Pro našeho klienta, nadnárodní rodinnou společnost - výrobce bio kojenecké výživy, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní reprezentant.

Požadujeme:

• SŠ resp. VŠ vzdělání
• řidičský průkaz
• praxe výhodou
• zodpovědnost, systematičnost, pečlivost, týmový hráč
• velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
• práce na PC (Windows, MS Office)

Náplň práce:

• návštěvy v nemocnicích, ambulancích a lékárnách včetně vedení databáze
• účast na konferencích a seminářích, včetně účasti při prezentacích výrobků během kongresů, aktivní vedení seminářů a konferencí
• pravidelné schůze s povinností přispívat poznámkami z terénu a o činnosti konkurence
• proaktivně identifikovat aktivity konkurence a potencionální problémy v regionu a hledat řešení
• implementace Sales force excellence a marketingového programu do denní praxe
• realizace objednávek prostřednictvím distributorů nebo přímých dodávek

Nabízíme:

• práci na HPP
• benefity: automobil i na soukromé použití, notebook, mobilní telefon, příspěvek na podporu imunity, zaměstnanecká sleva na zboží
• zázemí stabilní společnosti s perspektivou osobního růstu v rámci
přátelského a dynamicky se rozvíjejícího pracovního týmu
• předpokládaný nástup: 1/2017
• místo výkonu práce: Praha

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor.

Místo pracoviště: Praha

Region: Hl. m. Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha