Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KFT Kaplice spol. s r.o.

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11103590777 | aktuálnost: 14. 7. 2016

Asistent manažera výroby - vzdělání vyučení. Pracoviště kaplice. Požadavky: NUTNÁ orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, NJ nebo AJ na komunikativní úrovni. Náplň práce: asistence při tvorbě výrobních postupů, kusovníků a zpracování nabídek včetně jejich materiálového zajištění. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná. Nástup ihned. Mzda 20.000,-- Kč hrubého, 13. a 14. plat, příspěvek na dopravu, příspěvek na pojištění, práce v mladém kolektivu, závodní stravování, příspěvek na kulturní akce, hromadnou dětskou rekreaci, další benefity. Kontakt: Ing. Jana Hájková 380 300 652, jana.hajkova@k-ft.eu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail