Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

OLYMPIA Hotel, s.r.o.

Obchodní referenti

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10823900783 | aktuálnost: 14. 9. 2016

Jedná se o pracovní pozici Reservation Manager - pracovník/ce obchodního oddělení.
Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h. Základní požadavky: středoškolské vzdělání, znalost německého a anglického jazyka na úrovni B nebo vyšší. Předpoklady: zkušenosti v oblasti hotelnictví minimálně 3 roky, znalost a sledování moderních trendů v marketingu, výborné komunikační schopnosti, proklientská orientace, nadšení pro práci a pozitivní přístup. Náplň práce: příprava marketingových kampaní a nabídek, péče o přidělené portfolio obchodních partnerů a individuálních klientů, vyhledávání nových obchodních partnerů a individuálních klientů, využívání a správa komunikačních kanálů, účast na veletrzích a jiných prezenčních akcích, sledování vývoje trhu a monitoring konkurence, obchodní reporting. Nabízíme práci v moderním prostředí, zaměstnanecké stravovaní zdarma, ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, vzdělávací kurzy hrazené zaměstnavatelem, měsíční prémie a příplatky (nadstandardní platové ohodnocení), uvedená mzda je orientační, informaci při osobním jednání.
Informace na tel. čísle: 354 931 162 pí Šišková
Životopisy zasílejte: h.siskova@olympiahotel.eu

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSV

Mzda: 28 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail