Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Advantage Consulting, s.r.o.

Tester software

referenční číslo: 11709 | aktuálnost: 31. 12. 2016

Máte zkušenosti s psaním automatických testů a baví Vás? Jsou pro Vás technické problémy výzvou?

Pokud chcete pracovat pro úspěšnou mezinárodní společnost tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis v AJ ještě dnes

Náplň práce

  • Automatické testování bankovních aplikací
  • Vytváření testů a jejich dokumentace
  • Vyhledávání chyb a jejich následný reporting
  • Dokumentace výsledků
  • Zodpovědnost za kvalitu

Požadujeme:

  • Zkušenost s automatizovaným testováním alespoň 2 roky
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Analytické myšlení a schopnost řešit problémy
  • Flexibilita a prozákaznický přístup

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na MHD a penzijní připojištění
  • Možnost vycestovat do zahraničí
  • Stravenky atp.
  • Lokalita: Plzeň

Mzda: 35 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha