Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Expert na excel s NJ a AJ i pro absolventy

referenční číslo: 12235 | aktuálnost: 22. 9. 2016

Jste po škole a hledá si své první zaměstnání s možností dlouhodobého kariérního růstu? Máte pokročilou znalost Excelu (zejména kontingenční tabulky, funkce s Vyhledat aj.)? Chcete na denní bázi komunikovat v německém jazyce a příležitostně i v anglickém jazyce?

Pak je tato pozice určena právě Vám

Nadnárodní společnost hledá posilu do centra sdílených služeb na pozici:

EXPERT na EXCEL s NJ a AJ i pro ABSOLVENTY (od 25.000,- Kč)

Náplň práce

  • komunikace se zahraničními obchodními partnery
  • zadávání dat do Excelu
  • příprava reportů v Excelu
  • výstupy a analýzy dat
  • úzká spolupráce s oddělením nákupu
  • reporting

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • německý jazyk - pokročilou znalost, denní využití (slovem i písmem)
  • anglický jazyk - středně pokročilou znalost, nepravidelné využití
  • MS Excel – pokročilou znalost
  • analytické myšlení, komunikativnost, pečlivost

Nabízíme:

  • práci v nadnárodní rostoucí společnosti
  • možnost dalšího kariérního růstu
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • sick days
  • možnost pracovat občas i na home office
  • nástup možný IHNED (nebo dle domluvy)
  • pracoviště: Praha 5

Mzda: 20 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha