Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta v Otrokovicích hledáme šikovné pracovníky na pozici Balič trubek. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr vhodnou zejména pro muže - je fyzicky náročnější. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, stravenky a možnost nadstandardních příplatků. V případě že Vám nechybí chuť do práce, základní manuální zručnost, pečlivost a jste spolehliví, je tato práce vhodná právě pro Vás. Tato pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Nástup možný ihned!

Operátor výroby - balení výrobků - až 20.000 Kč/měs.

referenční číslo: 5782 | aktuálnost: 8. 8. 2016

Pro našeho významného klienta v Otrokovicích hledáme šikovné pracovníky na pozici Balič trubek. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr vhodnou zejména pro muže - je fyzicky náročnější. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení, stravenky a možnost nadstandardních příplatků. v případě že Vám nechybí chuť do práce, základní manuální zručnost, pečlivost a jste spolehliví, je tato práce vhodná právě pro Vás. Tato pozice je vhodná i pro uchazeče bez kvalifikace, rádi Vás zaučíme. Nástup možný ihned

Požadujeme:

- min. 18 let
- manuální zručnost, spolehlivost

Nabízíme:

- práci na hlavní pracovní poměr
- mzdu až 20.000 Kč/měs.
- dlouhodobou spolupráci
- nepřetržitý provoz (2x ranní 2x noční a 4x volno)
- příplatky nad rámec zákoníku práce
- stravenky
- pravidelný výplatní termín

Místo pracoviště: Otrokovice

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Ostatní, Výroba, průmysl

Typ nabídky: Zaměstnání

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail