Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.

Strojírenští technici technologové, normovači

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10933310769 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Pracovní poměr na dobu určitou, po zapracování možnost pracovní smlouvy na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsíce. Nástup možný ihned.
Popis pracovního místa: vytváření a udržování technologických postupů, vydávání změn, tvorba kalkulací, vyhledávání nových technologií.
Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou, obor technický (nejlépe strojírenský); praxe ve strojírenství nebo v příbuzném oboru podmínkou; komunikační schopnosti; uživatelská znalost práce na PC; řidičský průkaz sk. B; výpis z rejstříku trestů.
Zaměstnavatel nabízí: zázemí stabilní prosperující společnosti, možnost profesního růstu a seberealizace, motivující mzdové ohodnocení, příspěvky na stravování.
Splňujete-li uvedené podmínky, zašlete stručný životopis na adresu jaskova.br@koh-i-noor.cz, případně kontaktujte M. Jaškovou, tel.: +420 491 509 211.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail