Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Tesco Stores ČR a.s.

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11279840747 | aktuálnost: 18. 8. 2016

Místo výkonu práce: Děčín

Náplň práce:
• Sledovat a udržovat dostupnost produktů.
• Zajišťovat efektivní manipulaci se zbožím a jeho rotaci.
• Pravidelně zajišťovat slevy a odpisy
• Udržovat optimální doplňování.
• Dodržovat plánogramy a realizovat všechny změny v šíři nabídky.
• Zajišťovat, že vzhled oddělení a vystavení zboží jsou na vysoké úrovni.
• Sledovat a dodržovat cenovou integritu.
• Provádět požadované procedury.
• Tato pracovní pozice je vhodná pro zdravé osoby bez omezení

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání s maturitou (nebo vyučení s maturitou)
• Aktivní práce na PC
• Nabízet skvělý zákaznický servis
• Pečlivost a důslednost
• Proaktivní přístup

Nástup do zaměstnání: Možný ihned nebo dle dohody
Doba zaměstnání: Doba určitá (cca půl roku), v případě spokojenosti poté doba neurčitá
Nástupní mzda: 16 710 Kč hrubého (po půl roce navýšení na standardní mzdu)
(+ příplatky za noční, za sobotu, za neděli)
Benefity: Firemní akce, Firemní rekreační zařízení, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Kontakt:
V případě, že uchazeč splňuje tato kritéria a má zájem o tuto pracovní nabídku, prosím o zaslání životopisů na adresu 11011pm@cz.tesco-europe.com. Ze zaslaných životopisů budou vybráni kandidáti, kteří nejlépe odpovídají našim požadavkům a pozváni na osobní pohovor.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 16 710 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha