Typ nabídky

Minimální mzda

China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod

Obchodní náměstci (ředitelé)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11548000739 | aktuálnost: 6. 11. 2016

místo výkonu práce: Aviatická č.p. 1017/2, Ruzyně, 161 00 Praha 6
kontakt: Vanické Pavlína, e-mail: vanicka@gmail.com
Náplň práce: odpovědnost za řízení odštěpného závodu a koncepci jeho rozvoje, vyhodnocování trhu, tvorba marketingových strategií, vytváření a plnění hospodářských plánů a finanční řízení závodu, komunikace s mateřskou společností.
Požadujeme: anglický a čínský jazyk na vynikající úrovni, zkušenost na obdobné pozici v leteckém provozu a letecké společnosti nejméně 5 let, mezinárodní zkušenost vítána, znalosti z oblasti čínského leteckého businessu vítána, flexibilitu.
Písemné nabídky s životopisem zasílat výhradně k rukám JUDr. Vanické na email:vanicka@gmail.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Bakalářské

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Management

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

China Eastern Airlines Corporation Limited Prague odštěpný závod, Pavlína Vanické, vanicka@gmail.com