Typ nabídky

Minimální mzda

Zdravotní sestra v sociálních službách

referenční číslo: 3D52267E | aktuálnost: 02.05.2017

Domov Na Hrádku, poskytovatel sociálních služeb

Domov Na Hrádku, p. s. s., hledá zaměstnance.

Náplň práce

• poskytování ošetřovatelské péče bez odborného dohledu v zařízení sociálních služeb – domov pro osoby se zdravotním postižením, domov pro seniory,
• zpracovávání zdravotnické dokumentace.

Požadujeme

• minimální vzdělání: SZŠ s maturitou,
• registrace pro výkon profese všeobecné zdravotní sestry bez odborného dohledu,
• bezúhonnost (dokládána výpis z rejstříku trestů),
• zdravotní způsobilost, očkování proti žloutence typu B,
• komunikační dovednosti, empatii, asertivní jednání, schopnost týmové spolupráce i samostatnost, mlčenlivost, vstřícnost, spolehlivost při plnění pracovních úkolů,
• vztah k cílové skupině klientů se zdravotním především mentálním postižením a citlivost k potřebám klientů,
• vysokou míru koncentrace a příjemné vystupování,
• odolnost vůči psychické zátěži a stresu,
• znalost práce na počítači,
• řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců, po zapracování na neurčitou,
• příjemné prostředí a přátelskou pracovní atmosféru,
• platové podmínky dle zákona, včetně příplatků,
• možnost dalšího vzdělávání,
• 5 týdnů dovolené plus 1 týden dodatkové dovolené,
• příspěvek na závodní stravování, wellness pobyty,

Mzda: 17 000 - 29 000 Kč

Místo pracoviště: Červený Hrádek 45, 285 04 Uhlířské Janovice

Region: Středočeský kraj

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: zdravotní sestra

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita