Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Faerch Plast s.r.o.

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10376370719 | aktuálnost: 18. 11. 2016

Pracovní náplň:
- Obsluha extruzní linky na výrobu plastové folie
- Obsluha drtičů pro recyklaci materiálu
- Příprava surových materiálů pro následné zpracování
- Logistická podpora pro oddělení thermoformu
Požadujeme:
- Vyučení, případně středoškolské vzdělání s maturitou
- Oprávnění a praxe v řízení VZV podmínkou
- Manuální zručnost
- Práce s počítačem
- Audiometrické vyšetření při vstupní pracovně-lékařské prohlídce
Nástup:
- možný ihned nebo dle dohody
Mzda:
- 100,- Kč/hod + příplatky, prémie
Benefity:
- příplatky, měsíční a pololetní prémie, stravenky, 1 týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, vstupenky na volnočasové aktivity, odměny za zlepšovatelské návrhy, atd.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete svůj životopis na email: KAS@faerchplast.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 100 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

Faerch Plast s.r.o., Ing. Kateřina Šugárová, HR and Finance Specialist, kas@faerchplast.com, +420 733 530 270