Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

Pracovníci ostrahy, strážní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11062980757 | aktuálnost: 2. 12. 2016

Místo výkonu práce: Jaderná elektrárna Temelín, Temelín124, 373 05 Temelín

Pro pracoviště v JE Temelín hledáme vhodné uchazeče/ky na pozici
"Bezpečnostní pracovník/ce".

Náplň práce:
-ozbrojená ostraha jaderné elektrárny
-kontrola vstupujících a vystupujících osob
-kontrola vnášených a vynášených předmětů a materiálů
-kontrola vjezdu a výjezdu vozidel
-ochrana a střežení objektu (obchůzková činnost)
-obsluha technických, signalizačních zařízení a závor

Požadujeme:
-ukončené střední vzdělání (minimálně vyučen)
-bezúhonnost doloženou výpisem z rejstříku trestů bez záznamu
-dobrou fyzickou zdatnost
-psychickou odolnost (nutnost absolvovat psychodiagnostické vyšetření)
-zdravotní způsobilost pro práci v noci, nepřetržitém provozu
-osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace "Strážný 68-008-E" - podmínkou (zprostředkujeme získání)
-zbrojní průkaz k výkonu zaměstnání sk. D - výhodou (minimální věk pro získání zbrojního průkazu 21 let)
-řidičský průkaz sk. B výhodou, není podmínkou
-doložení pracovní historie za posledních 5 let

Nabízíme:
-perspektivní zaměstnání v nadnárodní společnosti
-možnost osobního růstu a zvyšování odborné kvalifikace
-práci na hlavní pracovní poměr (zkušební doba 3 měsíce)
-příspěvek na údržbu výstrojních součástek
-proplacení části nákladů spojených se získáním zbrojního průkazu
-proplacení části nákladů spojených se získáním osvědčení o získání zkoušky profesní způsobilosti - dílčí kvalifikace "Strážný 68-008-E"
-po odpracování 12ti měsíců stabilizační příspěvek

Zaměstnanecké výhody:
-Stravenky, příspěvek na ubytování.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 17 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha

G4S Secure Solutions (CZ), a.s., Ing. Ivana Slavíková, ivana.slavikova@cz.g4s.com, +420 724 793 669