Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Specialista na výrobu forem/automotive

referenční číslo: 8934 | aktuálnost: 9. 9. 2016

Získali jste praxi ve výrobní automotive společnosti a domluvíte se anglicky nebo německy? Hledáte práci v okrese Vsetín v mezinárodní firmě? Pak čtěte dále.

Mezinárodní společnost hledá kandidáta na pozici:

SPECIALISTA na VÝROBU FOREM/AUTOMOTIVE

Náplň práce

  • zodpovědnost za výrobu a údržbu forem
  • tvorba, správa a aktualizace dokumentace týkající se forem
  • účast při zavádění nových produktů do výroby
  • plnění zákaznických požadavků, účast při řešení reklamací
  • aktivní komunikace s dodavateli nástrojů, nosičů forem
  • hledání nových dodavatelů, účast u výběrových řízení
  • pravidelný reporting vedení společnosti v cizím jazyce

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ technické vzdělání
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní automotive společnosti
  • středně pokročilá znalost AJ nebo NJ (denní využití)
  • orientace v oblasti technologických postupů a procesů v automotive
  • samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • možnost jazykového a odborného vzdělávání
  • zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • možnost nástupu IHNED
  • místo výkonu práce: okres Vsetín

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha