Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Flexible Metal s.r.o.

Montážní dělníci výrobků z kovů

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10493730728 | aktuálnost: 31. 8. 2016

Pracovní náplň:

Provádí a dodržuje sled jednotlivých výrobních úkonů určených pracovní instrukcí a typu výrobku (nerezové trubky do dieselových motorů)
Mezi jednotlivé úkony patří:
Gravírování pomocí gravírovačky
Čistění výrobku v ultrazvukové čističce
Sušení v peci
Izolace
Finální kontrola
Balení
Pracuje řádně podle svých sil, znalostí a schopností, plní pokyny nadřízených vydané v souladu s právními předpisy a spolupracuje s ostatními zaměstnanci společnosti.
Využívá pracovní dobu a výrobní prostředky a řádně s nimi hospodaří k vykonávání svěřených prací. Pracovní úkoly plní kvalitně a včas. Kvalita odvedené práce se vyhodnocuje na základě norem a požadavků zákazníka na daný výrobek.
Udržuje svěřené prostředky a pracoviště v čistotě a dobrém technickém stavu dle zásad 5S a TPM za pomoci oddělení údržby.
Podílí se a spolupracuje na inventurách majetku, zboží a materiálu ve výrobě.

Kvalifikační požadavky:
SOU s maturitou nebo bez
Zkušenost práce ve strojírenství/kovovýrově výhodou
Schopnosti a dovednosti
Proaktivní přístup k práci
Schopnost pracovat v týmu a samostatně
Ochota učit se nové věci
Schopnost efektivní organizace pracovního času
zdravotní způsobilost pro danou pozici

Nabízíme
Příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu
Nenáročná fyzická práce - výrobky do 2,5 kg
Stravenky
Ranní směna
Plat 18 000-20 000 Kč hrubého/měsíčně

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 18 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha