Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Technolog pro povrchové úpravy strojních celků

referenční číslo: 10658 | aktuálnost: 28. 8. 2016

Vyznáte se v oblasti povrchových úprav kovů? Hledáte práci v technologickém oddělení stabilní silné výrobní firmy? Potom je tato pozice pro Vás jak dělaná

Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici:

TECHNOLOG pro POVRCHOVÉ ÚPRAVY STROJNÍCH CELKŮ

Náplň práce

  • tvorba technologických postupů pro povrchové úpravy kovů – lakování, lepení, čištění
  • nastavování procesů postupů lakování
  • dohled nad dodržováním předpisů a nařízení
  • spolupráce s výzkumem, konstrukcí, zákazníky – optimalizace povrchových úprav
  • řešení případných změnových řízení z pohledu povrchových úprav
  • provádění testování nových technologií, kontrola realizace
  • vedení dokumentace

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ – chemická (případně delší praxe v prostředí povrchových úprav)
  • znalosti v oblasti technologií povrchových úprav kovů
  • orientace v technologii lakování
  • zkušenosti s tvorbou technologických postupů a jejich změn
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost cizího jazyka – výhodou
  • řp. sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • možnost kariérního růstu a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování
  • další benefity
  • místo výkonu práce: Šumpersko

Region: Olomoucký kraj

Obor: Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha