Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na promo akci z příchodem nového školního roku v Praze a okolí. Náplní práce je aktivní podpora prodeje, orientace v sortimentu školních potřeb, nabídka akčních produktů apod. Nabízíme možnost zajímavého přivýdělku koncem prázdnin pro komunikativní a spolehlivé studenty a další zájemce, které baví práce s lidmi. Termín brigády: 15.8. - 4.9. 2016 (každý den včetně víkendů) Pracovní doba: 13:00 - 19:00 Místa výkonu práce: Praha 4, Praha 5, Praha

Hosteska / promotér - 109 Kč/hod.

referenční číslo: 5496 | aktuálnost: 21. 7. 2016

Pro našeho významného klienta hledáme brigádníky na promo akci z příchodem nového školního roku v Praze a okolí. Náplní práce je aktivní podpora prodeje, orientace v sortimentu školních potřeb, nabídka akčních produktů apod.

Nabízíme možnost zajímavého přivýdělku koncem prázdnin pro komunikativní a spolehlivé studenty a další zájemce, které baví práce s lidmi.

Termín brigády: 15.8. - 4.9. 2016 (každý den včetně víkendů)
Pracovní doba: 13:00 - 19:00
Místa výkonu práce: Praha 4, Praha 5, Praha 10, Praha - východ

Požadujeme:

- časovou flexibilitu
- reprezentativní vzhled
- komunikativnost a aktivní přístup

Nabízíme:

- mzdu 109 Kč/hod
- možnost výběru místa výkonu i směn dle Vašich preferencí
- možnost nabídky dalších brigád
- odborné zaškolení nabízených produktů

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail