Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Programátor .NET

referenční číslo: 5324 | aktuálnost: 18. 7. 2016

Máte zkušenosti s vývojem aplikací ve VB.NET? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti a aktivně se podílet na projektech do zahraničí? Uvítáte aktivní kontakt se zákazníky?

Pokud ano, tak hledáme právě Vás

Úspěšná IT společnost hledá nové kolegy na pozici:

PROGRAMÁTOR .NET

Náplň práce

  • Vývoj aplikací v jazyce Visual Basic .NET.
  • Práce na rozsáhlém ERP systému s mezinárodním využitím.
  • Komunikace se zákazníkem a analýza zákaznických požadavků.
  • Spolupráce s testovacím oddělením.
  • Aktivní mezinárodní kooperace v rámci společnosti.

Požadujeme:

  • Pokročilé zkušenosti s vývojem aplikací ve VB.NET.
  • Komunikativní znalost anglického jazyka.
  • Pokročilá znalost jazyka SQL a práce s databází.
  • Dobrá znalost WinForms velkou výhodou.
  • Schopnost komunikace se zákazníkem a profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Práce na mezinárodních projektech.
  • Flexibilní pracovní doba.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Stravenky.
  • Notebook, mobilní telefon.
  • Podpora vzdělávání.
  • Práce v Brně.

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha