Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Město Česká Lípa

Ostatní pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11049500764 | aktuálnost: 20. 7. 2016

Asistent prevence kriminality s působností v rámci: Městské policie Česká Lípa

Vyhlašovatel:
město Česká Lípa
Odbor organizační, MěÚ Česká Lípa
nám. T. G. Masaryka č. p. 1
470 36 Česká Lípa

Zadávací podmínky:
- minimální věk 18 let
- trvalé bydliště v České Lípě, nebo místní znalost města Česká Lípa
- dobrý zdravotní stav
- ochota pracovat v terénu a dobré komunikační schopnosti

Obsah přihlášky do výběrového řízení:
jméno, příjmení, titul uchazeče, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu, název pracovní pozice, o kterou se uchazeč uchází, datum a podpis uchazeče

Přílohy přihlášky:
- dotazník a motivační dopis (dle přiloženého vzoru)
- životopis
- doklad o nejvyšším dokončeném vzdělání
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce

Nabízíme:
- plat 14 900 Kč
- zajímavé zaměstnání
- práce na plný pracovní úvazek - 8 hodin denně (tj. 40 hodin týdně)
- získání odborné praxe
- možnost účastnit se vzdělávacích programů

Rámcová náplň práce:
- dohled nad dodržováním veřejného pořádku zejména v problémových lokalitách
- monitorování prostor v problémových lokalitách a jejich okolí a zvyšování bezpečí v těchto lokalitách
- součinnost se strážníky MP Česká Lípa a policisty PČR při řešení bezpečnostní situace ve městě
- spolupráce s orgány veřejné správy a samosprávy, s neziskovými organizacemi atd. zejména v souvislosti s řešením vzniklých situací v problémových lokalitách
- spolupráce při různých preventivních opatřeních

Předpokládaný datum nástupu: září 2016
Pracovní poměr bude uzavřen na dobu určitou do 31. 12. 2016 s dvouměsíční zkušební dobou. Dané pracovní pozice jsou dotovány Ministerstvem vnitra ČR - Odborem bezpečnostní politiky a prevence kriminality. V případě úspěšnosti projektu se plánuje jeho pokračování také v následujícím roce.

Písemné přihlášky do výběrového řízení v zalepené obálce zřetelně označené "VŘ ASISTENT PK" lze zaslat poštou nebo podat osobně na podatelně MěÚ Česká Lípa, nám. T. G. Masaryka č. p. 1, 470 36 Česká Lípa.

Lhůta pro podání přihlášky (včetně příloh): od 15.07.2016 - do 29.07.2016 - 12:00 hod.

V případě nejasností s vyplňováním požadovaných dokumentů uveřejněných na http://www.mucl.cz/cz/mesto/volna-pracovni-mista/ se mohou zájemci o práci asistentů prevence kriminality obrátit na referentku projektů paní Annu Hlinčíkovou, na tel. čísle: 487 881 258 nebo na e-mail: hlincikova@mucl.cz a Bc. Petru Dolečkovou, vedoucí Odboru organizačního, na tel. čísle: 487 881 114 nebo na e-mail: doleckova@mucl.cz.

Vyhlašovatel má právo výběrové řízení kdykoliv zrušit bez udání důvodu.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Mzda: 14 900 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha