Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

EUROVIA Kamenolomy, a.s.

Mistři a příbuzní pracovníci v oblasti těžby

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11393710793 | aktuálnost: 15. 9. 2016

Nástup možný od 1.10.2016 nejpozději však od 1.1.2017.
Hlavní náplň práce: řízení výroby svěřené provozovny, plánování a organizace údržby linky.
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání technického směru, obsluha technického zařízení v souladu s vyhl. č. 392/2003, rozvinuté komunikační dovednosti, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, manuální zručnost, řidičský průkaz skupiny B.
Uvítáme: vysokoškolské vzdělání v hornické činnosti, řidičský průkaz skupiny C (profesní a zdravotní způsobilost), průkaz strojníka kolového nakladače, osvědčení pro výkon funkce Technického dozoru dle ustanovení §2, odst. 1, písm. k) vyhl. ČBÚ č. 298/2005 Sb., osvědčení elektro min dle §6 vyhl. č. 50/1978 Sb., osvědčení závodního lomu, praxe při hornické činnosti.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, zajímavou a samostatnou práci u stabilního zaměstnavatele, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční odměny, vzdělávací aktivity, pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, notebook, mobilní telefon, po dvou letech trvání zaměstnaneckého poměru možnost příspěvku na penzijní připojištění.
Profesní životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: martina.hlinikova@eurovia.cz Na Vaši přihlášku budeme čekat do 14.10.2016.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Region: Karlovarský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha