Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Humares s.r.o.

Hlavní účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11338390723 | aktuálnost: 3. 9. 2016

Náplň práce:
• Kompletní samostatné účtování a daňová agenda firmy včetně roční závěrky, DPPO a auditu,
• organizace menšího týmu účetních,
• práce s účetním systémem – nastavování, úpravy a kontrola,
• komunikace s auditorem a státními orgány (kontroly).

Požadavky:
• SŠ/VŠ ekonomického zaměření,
• min. 5 let praxe v účetnictví, minimálně 2 roky jako sam. účetní, výhodou je zkušenost ve výrobní společnosti
• znalost české účetní legislativy, znalost daní (DPPO, DPH, silniční) schopnost sledovat a aplikovat změny,
• účtování výroby a skladů,
• výhodou je znalost účtování v informačním systému MS Dynamics NAV (dříve Navision Financials),
• anglický jazyk na základní úrovni.

Osobnostní předpoklady:
• Samostatnost, flexibilita, pečlivost, svědomitost,
• rychlá orientace v problémech,
• schopnost týmové práce,
• komunikativnost a organizační schopnosti.

Nabízíme:
• 5 týdnů dovolené,
• stravenky a občerstvení na pracovišti,
• flexibilní pracovní dobu,
• příjemné a přátelské pracovní prostředí,
• prostor pro samostatnou, zodpovědnou a perspektivní práci,
• příležitost k odbornému rozvoji.

V případě zájmu kontaktujte Hanu Šímovou na hana.simova@maintec.net | 731 526 297

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha