Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Crystal BOHEMIA, a.s.

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 10558520714 | aktuálnost: 23. 8. 2016

Hledáte dlouhodobou a stabilní práci?

Jste pracovitý, spolehlivý, máte oprávnění na VZV a ŘP sk.B?

Pak hledáme právě Vás!

Tradiční výrobce českého olovnatého křišťálu přijme do svého týmu šikovného skladníka, který má zkušenosti s obsluhou retraku a platný průkaz na VZV do 5 tun (skupina W1).

Náplň práce:
- obsluha retraku a vysokozdvižného vozíku
- zajišťování plynulého chodu skladu (příjem/výdej)
- bezpečná a opatrná manipulace s výrobky
- nakládka a vykládka kamionů

Požadujeme:
- platný průkaz na VZV-W1 - podmínkou
- obsluha retraku
- ŘP. sk.B - podmínkou
- zkušenosti ze skladového hospodářství
- flexibilita, zodpovědnost, samostatnost a aktivní přístup k práci

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP
- závodní stravování
- školení
- zaměstnanecké benefity
- místo výkonu práce Poděbrady
- práce na 1 směnu (6,00 - 14,00 hodin)
- nástup možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám obratem Váš životopis nebo se dostavte na osobní pohovor do naší společnosti, nejlépe v době od 9,00 - 11,00 hodin každý pracovní den. Případně mě kontaktujte na čísle: 739 488 911

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 16 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha