Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Vedoucí nových projektů - automotive

referenční číslo: 11593 | aktuálnost: 19. 10. 2016

Máte alespoň krátké (min. roční) zkušenosti se zaváděním nových projektů v automobilovém průmyslu? Jste technicky a zákaznicky orientovaný?

Pak nám pošlete Váš životopis a my se s Vámi rádi setkáme

Mezinárodní výrobní společnost, která se zabývá lisováním plechových dílů do největších automobilek světa, hledá mezi sebe nového parťáka na pozici:
VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ - AUTOMOTIVE (30-55.000,- Kč)

Náplň práce

  • Zavádění nových výrobků do výroby, řešení změn
  • Práce na projektu od zadání až předání zákazníkovi
  • Spolupráce s výrobou, nákupem, logistikou, konstrukcí
  • Vytváření technologických postupů do výroby
  • Spolupráce s výrobou u náběhu sériové výroby

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání v technickém směru
  • Praxi v řízení projektů v Automotive (min. 1 rok)
  • Znalost systému kvality v Automotive
  • Prezentační, organizační a vyjednávací schopnosti
  • Anglický jazyk a znalost konstrukčních programů výhodou

Nabízíme:

  • Stabilitu zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování přímo v závodu
  • Firemní doprava do výroby
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: 10 min od Černého mostu

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Hl. m. Praha, Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha