Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

GESTAMP LOUNY s.r.o.

Mzdoví účetní

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11266610723 | aktuálnost: 14. 9. 2016

místo výkonu práce: Průmyslová zóna Triangle
Vzhledem k navyšování počtu našich zaměstnanců hledáme další Mzdovou účetní/Personalistku do našeho týmu.
Máte zkušenost s výpočtem mezd zaměstnanců?
Hledáte mnohotvárnou práci?
Pokud ANO, tak je tato pozice právě pro Vás!
Co vás čeká:
•Výpočet mezd zaměstnanců.
•Vedení osobních složek zaměstnanců.
•Příprava podkladů pro exekuce.
•Komunikace s úřady.
•Administrace docházek zaměstnanců.
•Organizace a realizace výběrových řízení na pozice operátor výroby/skladník.
•Komunikace s personálními agenturami.
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
•Zkušenost s výpočtem mezd zaměstnanců.
•Zkušenost s organizací a prováděním výběrových řízení výhodou.
•Znalost zákoníku práce.
•Schopnost práce na PC (MS Office podmínkou, SAP, docházkový a personální systém výhodou).
•Znalost anglického jazyka výhodou.
•Řidičský průkaz skupiny B.
Co vám můžeme nabídnout:
•Zajímavé platové ohodnocení.
•Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy).
•Dotované stravné.
•Další firemní benefity po zkušební době.
•Firemní akce.
•Moderní pracovní prostředí (https://youtu.be/Awx9Xl_aFg4).
kontakt: kariera@cz.gestamp.com

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Administrativa

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha