Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Plánovač ve výrobní firmě

referenční číslo: 12760 | aktuálnost: 14. 10. 2016

Máte vytsudovanou vysokou školu logistiky nebo technického směru? Hledáte zaměstnání ve stabilní společnosti, kde využijete zkušenosti z oblasti plánování výroby? Pokud se domluvíte anglickým jazykem, pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes

Mezinárodní výrobní společnost obsazuje pozici:

PLÁNOVAČ ve VÝROBNÍ FIRMĚ

Náplň práce

  • Nastavování a plánování procesů výroby ve všech závodech společnosti
  • Optimalizace plánovacích procesů a nástrojů za účelem uspokojení potřeb zákazníka
  • Tvorba a úprava plánovacích procesů
  • Pravidelná reporting vedení společnosti
  • Kontrola dodacích lhůt a vytíženosti závodů
  • Komunikace s výrobním oddělením a dalšími odděleními

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ logistiky, nebo technického směru
  • Praxi na pozici plánovače výroby nebo obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu cestovat mezi závody a časovou flexibilitu
  • Znalost MS Office (Word, Excel)
  • Výborné komunikativní schopnosti, zodpovědnost, samostatnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání v mezinárodní stabilní společnosti
  • Příspěvky na penziijní připojištění, stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Možnost cestovat a také aktivně využívat jazyk
  • Firemní akce a školení
  • Místo výkonu práce: okres Nový Jičín

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha