Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

CESK, a.s.

Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů)

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11220120757 | aktuálnost: 6. 8. 2016

Jsi šikovný? Jsi pracovitý? Jsi manuálně zručný? Rád se učíš nové věci? Opravuješ rád mechanická a elektrická zařízení?
CESK, a.s. firma zabývající se vybavením restaurací, barů a cukráren hledá pracovníka na pracovní pozici:

SERVISNÍ TECHNIK - kávovary
(Nespresso, DeLonghi, Saeco, Gaggia, San Remo a další.)
Požadujeme:
SŠ nebo vyučený s maturitou (technický obor)
technicky zdatný (opravy mechanické a elektrické) - slaboproud výhodou
profesionální vystupování, komunikativnost, spolehlivost, orientace na zákazníka
pracovitost, samostatnost, spolehlivost
základní znalost IT
požadujeme ŘP skupina B (aktivní řidič)
Nabízíme:
Odpovědnou a zajímavou práci
Práci v úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti
Stravenky/příspěvek na stravování
Mobilní telefon
Nápoje zdarma (káva, nealko)
Mladý kolektiv
Základní pracoviště - Brno-Maloměřice

Náplň práce:
servis a instalace kávovarů
zásobování

Jestli tyto podmínky splňuješ, pošli nám životopis se žádostí na pozici servisní technik se specializací na opravy kávovarů na náš email navratilova@cesk.cz .

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 15 000 - 20 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha