Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

SMART TRADING COMPANY s.r.o.

Pomocní skladníci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11269370761 | aktuálnost: 17. 8. 2016

Místo výkonu práce:U Statku 218, 717 00 Ostrava - Bartovice
Nabídky posílat pouze na e-mail: rapcova@smarttrading.cz, tel č. 774 740 834

PP na dobu určitou.

Požadujeme:
· Manuální zručnost, fyzickou zdatnost, pečlivost, samostatnost;
· Výhodou je praxe na podobné pozici ve výrobě (není podmínkou);
· Ochota pracovat ve dvousměnném provozu;

Náplň práce:
· Vizuální kontrola a ruční balení finálních výrobků;
· Práce s ovinovačkou a paletovým vozíkem;
· Manipulace s výrobky a jejich skládání na palety;

Nabízíme:
o Práci ve 2 - směnném provoze;
o Práci v perspektivně se rozvíjející společnosti působící na českém i zahraničním trhu;
o Práci v kolektivu mladých lidí;
o Zajímavé platové ohodnocení;

Zaměstnanecké výhody: prémie

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 70 - 80 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Typ nabídky: Částečný úvazek

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha