Typ nabídky

Minimální mzda

Realitní makléř pro Litoměřice, Louny a Mělník

referenční číslo: 3BCDB75D | aktuálnost: 07.02.2017

REALITY 11 KP-real CZ s.r.o.,

REALITY 11 je největší ryze českou partnerskou realitní sítí a odlišuje se tak od velkých mezinárodních sítí.
Díky spolupráci s Realitní Akademií ČR a členstvím v Realitní komoře ČR nabízíme certifikované realitní vzdělání a vysokou profesní prestiž.
Pokus si myslíš, že právě TY jsi ten/ta pravý/á, tak neváhej a přidej se do naší realitní rodiny.

Náplň práce

zprostředkování prodeje a pronájmu nemovitostí
orientace na trhu s nemovitostmi
nábor a prodej nemovitostí
komunikace s novými i stávajícími klienty
využívání interní databáze
samostatné vedení obchodních případů

Požadujeme

uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, internet)
časová flexibilita
trestní bezúhonnost
samostatnost a schopnost učit se novým věcem
obchodní talent a cílevědomost
pracovní nasazení
komunikativnost a empatie
odpovědnost
příjemné vystupování
vlastní osobní automobil (možnost služebního za velice výhodných podmínek)

Nabízíme

možnost nadstandardních příjmů dle výsledků
firemní benefity
motivující progresivní ohodnocení (příp. finanční podporu) v závislosti na výkonu
příjemné prostředí ve skvělém kolektivu
zaškolení a vzdělávání
prověřený pracovní systém
flexibilní pracovní doba
možnost práce z domova
reklamní podpora

Mzda: 15 000 - 100 000 Kč

Místo pracoviště: Litoměřice (okres Litoměřice), Louny, Mělník

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Reality

Pracovní poměr: Kontrakt

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy