Typ nabídky

Minimální mzda

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Advantage Consulting, s.r.o.

Obchodní referent - junior

referenční číslo: 12770 | aktuálnost: 12. 10. 2016

Máte VŠ vzdělání a hledáte zajímavé pracovní uplatnění? Chtěli byste práci, ve které budete mít možnost komunikovat denně anglicky? Láká Vás pracovat v příjemném kolektivu moderní a úspěšné společnosti?

Tak na co ještě čekáte? Tato pozice je Vám šitá na míru Společnost zabývající se chemickou a farmaceutickou výrobou hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici:

OBCHODNÍ REFERENT - JUNIOR (25.000,-Kč)

Náplň práce

  • komunikace v AJ se zahraničními klienty
  • zpracování objednávek dat a další administrativa
  • zodpovědnost za propagaci ve svěřeném regionu
  • zákaznický servis a akvizice nových partnerů

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání, anglický jazyk komunikativně slovem i písmem
  • zkušenosti se zahraničním obchodem VÝHODOU
  • samostatnost a chuť dále se zlepšovat
  • prozákaznický přístup a obchodního ducha

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • příspěvky na sportovní akce
  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Typ nabídky: Zaměstnání

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha