Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit
Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné aktuální nabídky práce.

Metaldyne Oslavany, spol. s r.o.

Specialisté v oblasti podnikové ekonomie

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 11210940774 | aktuálnost: 4. 8. 2016

Popis pracovní náplně "Účetní - ekonom: samostatné vedení svěřených agend (faktoring, správa pohledávek, dodavatelské a odběratelské faktury, hlášení DPH, DPPO), provádění finančních analýz a rozborů, spolupráce na hlášení mateřské společnosti dle principů US GAAP (mezinárodní účetnictví), reporting finančnímu manažerovi. Požadavky na kandidáta: úplné odborné střední vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru, komunikativní znalost AJ podmínkou, znalost NJ výhodou, praxe na obdobné pozici, znalost českých účetních standardů a orientace v daňových zákonech, MS Office - velmi dobrá znalost, US GAAP - znalost výhodou. Co nabízíme? Zajímavou práci v příjemném týmu, stabilní zázemí, možnost zaškolení v mezinárodním účetnictví, odborný rozvoj, včetně možnosti jazykového kurzu v pracovní době, motivující plat, pracovní poměr na dobu určitou - zástup za mateřskou dovolenou s možností prodloužení pracovního poměru, zaměstnanecké benefity jako jsou 13.plat, společenské a sportovní akce, dotované stravování, výhodné tarify u Vodafone, pracovní doba 37,5 hod/týden, nástup od 09/2016 nebo dle dohody. Více informací na www.metaldyne.cz

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Mzda: 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail