Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Bonus Goodway, spol. s r.o.

Obchodní zástupci

Převzato z nabídky úřadů práce - referenční číslo: 9111010763 | aktuálnost: 4. 1. 2017

Místo výkonu práce: Ostrava

V případě zájmu volejte na tel.: 725 293 440 nebo pište na e-mail: marcel.balhar@gmail.com

Nápln práce energetického poradce je přinášet domácnostem, firmám a institucím nejefektivnější řešení jejich energetických potřeb. Od výběru vhodného dodavatele plynu a elektřiny, přes zajištění úsporného LED osvětlení, až po komplexní vzdělávání našich klientů v oblasti energetiky. Díky tomu, že na českém trhu disponujeme největším počtem energetických poradců, můžeme svým kolegům/kolegyním přinést rychlé zaškolení a zapojení do rozsáhlého funkčního týmu.
Naše finanční odměny jsou nastaveny provizně s pevnou složkou, což umožňuje dosáhnout téměř libovolných měsíčních příjmů.

Náplň práce obchodníka:
Jednání s klienty, Vzdělávání, Analýza potřeb, Zpracování projektu Modrozelená úsporám, Návrh nejvhodnějšího řešení, Dlouhodobý klientský servis.

Zaměstnanecké výhody:
Osobní vůz, energetické analytiky, celofiremní motivační soutěže jako např.: zaoceánské plavby, operativní leasingy na vozy, losování o ceny... propracovanou celofiremní kariéru propojenou i s SK a dalšími připravovanými zeměmi garance sítě, klientského kmene, provizí, poradců, ... přiřazování klientů energetickým poradcům ve Vaší síti.

Požadujeme:

- Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Mzda: 18 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Typ nabídky: Částečný úvazek

zavřít

Odpověď na inzerát

1. Životopis
2. Další příloha
3. Další příloha
Odesláním poskytuji společnosti MAFRA, a.s. souhlas se zpracováním osobních údajů vyplněných ve formuláři či přílohách, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a podmínek stanovených zde.
Údaje mohou být zpracovány v rámci projektu JobDNES.cz, včetně poskytnutí třetím osobám - zájemcům o získání zaměstnanců a k provozování počítačové databáze zájemců o zaměstnání a dále pro účely marketingu MAFRA, a.s.
zavřít

Přeposlat inzerát na e-mail

Bonus Goodway, spol. s r.o., Marcel Balhar, jednatel, marcel.balhar@gmail.com, +420 725 293 440

Odpovědět na inzerát